Rozvoz jídla Jihlava

Do Starých hor, na Kosov, Pístov nebo Sasov. Domů nebo do kanceláře. Vyberte si denní menu, pizzu nebo burgery, prostě na co máte chuť a nechte si jídlo doručit až ke dveřím.

Ochutnejte třeba tu nejlepší pizzu z celé Jihlavy nebo si dejte kvalitní steak, čínu nebo pořádný burger. Ať už máte chuť na cokoliv, my vám to dovezeme přímo až ke dveřím vašeho domova nebo kanceláře.

Pochutnejte si na výborném kebabu, klasické české kuchyni, těstovinách nebo třeba pořádně propečených kuřecích křidýlkách. Ať už vás honí mlsná nebo máte hlad jako vlk, dovezeme vám cokoliv z celé Jihlavy přímo až domů.

Domů i do kanceláře. Na oběd, večeři nebo poradu.

Oběd do kanceláře, odměna po těžkém dni v práci, něco malého mezi přednáškami? Objednávejte jednoduše přes web nebo z aplikace. Oblíbené jídlo máte na stole na pár kliků.

Vybíráme pro vás ty nejlepší restaurace z celé Jihlavy a dbáme na to, aby měly to nejlepší hodnocení. Díky tomu si můžete pochutnat na skvělé pizze, výborném burgeru nebo třeba lehkém salátu kdykoliv během dne a kdekoliv v celé Jihlavě.

Vyzkoušejte také naši mobilní aplikaci, díky které budete mít vždy spoustu jídla po kapsách. Ať už jdete po náročném dni z práce a doma nemáte nic k večeři nebo se chystáte právě na party a nestihli jste připravit nic dobrého, s naší aplikací si můžete objednat skvělé jídlo i za pochodu. A je jedno, kde v Jihlavě se právě nacházíte.