Rozvoz jídla Liberec a okolí

Na Ještěd, na golf, do Harcova nebo Pavlovic. Vyberte si pizzu, burgery, nebo denní menu, prostě na co máte chuť a nechte si jídlo doručit až ke dveřím.

Objednejte si třeba pořádný kus steaku, pěkně propečené kuřecí stehýnka nebo skvělou pizzu. Jídlo vám dovezeme až domů, ať už jste kdekoliv v Liberci. S námi si pochutnáte na dobrém jídle v jakoukoliv denní dobu i za každého počasí.

Doručíme vám jídlo třeba do kanceláře uprostřed náročného pracovního dne nebo vám jídlo dovezeme na party, když už mají všechny obchody poblíž zavřeno. Podívejte se na aktuální nabídku otevřených restaurací po celém Liberci a dejte si dobré jídlo, které vám zvedne náladu.

Domů, do kanceláře, na Ještěd. Na oběd, večeři nebo poradu.

Oběd do kanceláře, odměna po těžkém dni v práci, něco malého mezi přednáškami? Objednávejte jednoduše přes web nebo z aplikace. Oblíbené jídlo máte na stole na pár kliků.

Vybíráme pro vás ty nejlepší restaurace z celého Liberce, které mají to nejlepší hodnocení. Díky tomu máte jistotu, že si vždy objednáte opravdu skvělé jídlo a my vám ho dovezeme přímo až k vašim dveřím.

Využijte také naši mobilní aplikaci, která vás potěší především, pokud právě cestujete napříč Libercem. Jdete pozdě domů z práce a už se vám nechce vařit? Nebo se chystáte na večírek, ale nemáte nic dobrého s sebou? S naší mobilní aplikací si jednoduše vyberte jídlo, na které máte chuť a my vám ho doručíme kamkoliv po celém Liberci.