Rozvoz jídla Olomouc

Do Šantovky, studentům na UPOL nebo do Bystrovan. Do práce, do školy nebo domů. Vyberte si burgery, pizzu nebo indii, prostě na co máte chuť a nechte si jídlo doručit až ke dveřím.

Dejte si univerzitní pizzu, která potěší každého studenta během přípravy na zkoušky nebo třeba jen při klidném večeru u seriálu. Nebo si objednejte klasický český řízek na večeři po namáhavém dnu v práci. Ať už máte chuť na cokoliv, naši kurýři vám to doručí až domů po celé Olomouci.

Užijte si poklidný večer s přáteli u televize s burgerem v ruce nebo potěšte své smysl chutným asijským jídlem, rozmazlete se a dejte si na oběd kvalitní sushi nebo si dejte jen lehký salát. Ať už si vyberete jakoukoliv kuchyni, vždy vám jídlo dovezeme až domů, ať už se nacházíte kdekoliv v Olomouci.

Domů i do kanceláře. Na oběd, večeři nebo poradu.

Oběd do kanceláře, odměna po těžkém dni v práci, něco malého mezi přednáškami? Objednávejte jednoduše přes web nebo z aplikace. Oblíbené jídlo máte na stole na pár kliků.

Vybíráme pro vás ověřené restaurace s vysokým hodnocením. Díky tomu máte vždy záruku, že vaše jídlo bude chutné a skvěle připravené. Využijte naši aplikaci pro objednávku jídel třeba po cestě z práce nebo z přednášky. Než dorazíte domů, budete na vás teplá večeře čekat u dveří.

Sledujte stav své objednávky a mějte tak pod kontrolou, kdy přesně k vám jídlo dorazí. Díky tomu není čekání na kvalitní jídlo nekonečné. Ať už se rozhodnete pro pizzu, kebab, čínu nebo třeba jen lehký salát.