Rozvoz jídla Plzeň

Od Malešic až na Slovany, do práce nebo domů. Vyberte si pizzu, pastu nebo burgery, prostě na co máte chuť a nechte si jídlo doručit až ke dveřím.

Ať už jste právě teď kdekoliv v Plzni, my pro vás máte to nejlepší jídlo široko daleko. Podívejte se na nabídku právě otevřených restaurací a pochutnejte si na skvělém burgeru, propečeném steaku, křupavém salátu nebo lehkém sushi.

Máte chuť spíše na klasickou českou kuchyni nebo toužíte po větší exotice, jako je například indické či asijské jídlo? Objednejte si cokoliv a my vám to dovezeme až domů nebo do kanceláře, ať už jste kdekoliv po celé Plzni.

Domů i do kanceláře. Na oběd, večeři nebo poradu.

Oběd do kanceláře, odměna po těžkém dni v práci, něco malého mezi přednáškami? Objednávejte jednoduše přes web nebo z aplikace. Oblíbené jídlo máte na stole na pár kliků.

Vybíráme pro vás ty nejlepší restaurace z celé Plzně a dbáme na to, aby měly skvělé hodnocení. Ať už si objednáte třeba pizzu, burger nebo pořádný český řízek, vždy máte záruku, že je nejlepší v celé Plzni.

Vyzkoušejte naši mobilní aplikaci, díky které si můžete jídlo objednat za pochodu. Jdete právě teď po těžkém dni z práce a víte, že doma na vás nečeká žádná dobrota? Nebo míříte na party, ale nestihli jste připravit nic dobrého s sebou? Objednejte si sushi, pizzu, kebab nebo třeba klasickou českou kuchyni, ať už jste kdekoliv. A my vám to dovezeme až ke dveřím.