Ve městě Plzeň vám doveze Gril 12 restaurací

Pro nabídku restaurací potřebujeme znát adresu doručení
Prosím, zadejte přesnou adresu - např. Lihovarská 12, Praha

Ve městě Plzeň vám doveze Gril 12 restaurací. Začněte zadáním vaší adresy.

Rozvoz jídla Plzeň

Od Malešic až na Slovany, do práce nebo domů. Vyberte si pizzu, pastu nebo burgery, prostě na co máte chuť a nechte si jídlo doručit až ke dveřím.

Ať už jste právě teď kdekoliv v Plzni, my pro vás máte to nejlepší jídlo široko daleko. Podívejte se na nabídku právě otevřených restaurací a pochutnejte si na skvělém burgeru, propečeném steaku, křupavém salátu nebo lehkém sushi.

Máte chuť spíše na klasickou českou kuchyni nebo toužíte po větší exotice, jako je například indické či asijské jídlo? Objednejte si cokoliv a my vám to dovezeme až domů nebo do kanceláře, ať už jste kdekoliv po celé Plzni.

Domů i do kanceláře. Na oběd, večeři nebo poradu.

Oběd do kanceláře, odměna po těžkém dni v práci, něco malého mezi přednáškami? Objednávejte jednoduše přes web nebo z aplikace. Oblíbené jídlo máte na stole na pár kliků.

Vybíráme pro vás ty nejlepší restaurace z celé Plzně a dbáme na to, aby měly skvělé hodnocení. Ať už si objednáte třeba pizzu, burger nebo pořádný český řízek, vždy máte záruku, že je nejlepší v celé Plzni.

Vyzkoušejte naši mobilní aplikaci, díky které si můžete jídlo objednat za pochodu. Jdete právě teď po těžkém dni z práce a víte, že doma na vás nečeká žádná dobrota? Nebo míříte na party, ale nestihli jste připravit nic dobrého s sebou? Objednejte si sushi, pizzu, kebab nebo třeba klasickou českou kuchyni, ať už jste kdekoliv. A my vám to dovezeme až ke dveřím.

Kuchyně dostupné pro Plzeň

asie, burgery, česká, delikatesy, denní menu, dezerty, gril, indie, kebab, maso, mexiko, nápoje, pizza, ryby, saláty, těstoviny, vegetarián, víno

Ukázat vše Ukázat méně

Restaurace dostupné pro Plzeň

Burger King Plzeň Plaza, Cedr - libanonská restaurace, KFC Rozvoz, Matcha Burger, NAMASTE Indická a Nepálská restastaurace, New York Burger & Chicken Plzeň, PANDA, Pizzeria Riegrovka, Pizzerie Mettini, Restaurace U Závozníka, Restaurace ZA OPONOU, Ristorante La Spezia

Ukázat vše Ukázat méně

Řetězce dostupné pro Plzeň

Burger King, KFC, panda

Ukázat vše Ukázat méně

Části města s rozvozem

Ukázat vše Ukázat méně