Rozvoz jídla Ústí nad Labem

Na Větruši nebo na Střekov, do Trmic nebo Chuderova, domů nebo do práce. Vyberte si denní menu, pizzu nebo burgery, prostě na co máte chuť a nechte si jídlo doručit až ke dveřím.

Máte chuť na něco dobrého, honí vás mlsná nebo máte prostě hlad jako vlk? Vyberte si třeba skvěle propečený burger, křupavou pizzu nebo dokonale ochucený salát a my vám jídlo dovezeme až domů.

Zmeškali jste v práci oběd, nestíháte si doma uvařit večeři nebo hledáte něco dobrého pro partu kamarádů, která k vám dnes přijde? Ať už si vyberete jakékoliv jídlo, dovezeme vám ho kamkoliv v celém Ústí nad Labem.

Domů i do kanceláře. Na oběd, večeři nebo poradu.

Oběd do kanceláře, odměna po těžkém dni v práci, něco malého mezi přednáškami? Objednávejte jednoduše přes web nebo z aplikace. Oblíbené jídlo máte na stole na pár kliků.

Vybíráme pro vás ty nejlepší restaurace z celého Ústí nad Labem a dbáme na to, aby měly to nejlepší hodnocení. Díky tomu máte vždy jistotu, že ať už si objednáte pizzu, burger, kebab nebo třeba klasický český řízek, bude to zaručeně ten nejlepší z celého Ústí.

Vyzkoušejte naši mobilní aplikaci, díky které si můžete objednat jídlo třeba po cestě z práce nebo když zrovna míříte za kamarády a víte, že už na vás nezbylo nic k snědku. Sledujte aktuální stav objednávky a mějte pod kontrolou, kdy u vás zazvoní náš kurýr a donese vám jídlo až ke dveřím.