Rozvoz jídla Zlín

Do práce, školy nebo do baťových domků, od Malenovic po Příluky. Vyberte si pizzu, burgery nebo asii, prostě na co máte chuť a nechte si jídlo doručit až ke dveřím.

Ať už vás honí jen mlsná nebo máte hlad jako vlk, my vám dovezeme cokoliv přímo až domů. Objednejte si pizzu, nejlepší kebab ve městě, klasický český řízek nebo třeba pořádnou porci těstovin a využijte náš rozvoz až domů po celém Zlíně.

Ať už máte hlad po dlouhém pracovním dni a hledáte skvělou večeři, kterou si nebudete muset sami vařit nebo hledáte jen něco dobrého na chuť, my vám to dovezeme kamkoliv. Podívejte se na aktuální nabídku otevřených restaurací a nechte se rozmazlovat přímo u vás doma nebo v kanceláři.

Domů i do kanceláře. Na oběd, večeři nebo poradu.

Oběd do kanceláře, odměna po těžkém dni v práci, něco malého mezi přednáškami? Objednávejte jednoduše přes web nebo z aplikace. Oblíbené jídlo máte na stole na pár kliků.

Vybíráme pro vás ty nejlepší restaurace z celého Zlína, které mají to nejlepší hodnocení. Díky tomu máte záruku, že když si objednáte pizzu, těstoviny, české, indické nebo třeba asijské jídlo, zaručeně to bude to nejlepší z celého Zlína.

Vyzkoušejte také naši mobilní aplikaci, se kterou máte všechno jídlo široko daleko vždy v kapse. Ať už míříte z práce po dlouhém dni nebo jste právě vyrazili hladoví na party za kamarády na druhé straně Zlína, po cestě si jednoduše vyberete něco dobrého a než dorazíte, jídlo tam na vás už bude čekat.