Pracuj pro DámeJídlo.cz – přehled volných pozic

DámeJídlo.cz je jedním z nejúspěšnějších českých startupů. Široký výběr restaurací, garance spokojenosti, vlastní vývoj i logistika, mladý inovativní brand a profesionální tým. Se silným zázemím našeho vlastníka Delivery Hero máme ambice dále rozvíjet se a neustále zlepšovat služby našim zákazníkům. Do svého týmu hledáme kolegy, kteří na sobě chtějí pracovat a jsou připraveni být členem úspěšného a ambiciózního týmu.

Pokud chceš pomoci, tak nám napiš na  prace@damejidlo.cz a my se Ti určitě ozveme zpět.

Pracovník podpory pro restaurace

Náplň práce:
  • Komunikace s restauracemi a podpora při řešení běžných provozních záležitostí i problémů
  • Komunikace a spolupráce s dispečinkem, zákaznickou linkou, online oddělením a ostatními odděleními
  • Vysvětlování fakturace partnerům
Co od Tebe očekáváme:
  • Spolehlivost a pečlivost
  • Komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Komunikativní angličtina slovem i písmem
  • Rychlost v řešení problémů
  • Selský rozum
  • Odolnost vůči stresu
Co nabízíme:
  • Systematické zaučení a vedení přímým nadřízeným
  • O2 TV
  • MULTISPORT karta
  • Premium účet na DámeJídlo.cz
  • Příležitost učit se v inovativním a dynamickém prostředí a dále kariérně růst
  • Práci na HPP
  • Nadstandardní platové podmínky

Front-end Developer

  • Optimalizace současných, návrh a optimalizace nových JS aplikací
  • Kódování a stylování
  • Údržba FE současné webové prezentace
  • Účast na návrhu nových funkcí
  • Základní znalost a zkušenost s CSS, HTML
  • Pokročilá znalost některého z JS frameworků
  • Znalost CSS procesorů (LESS, SASS,…)
  • Zkušenost s Grunt, Gulp,..
  • Respektování principů DRY a KISS
  • Zapojování SEO best practices rovnou při psaní nového kódu
  • Zkušenost s více JS frameworky velkou výhodou
  • O2 TV

Product Owner

  • Definice a udržování produktové vize a roadmapy
  • Komunikace se stakeholdery a řízení jejich očekávání
  • Transformace obchodních požadavků do funkčních produktů
  • Plán rozvoje produktu podle zpětné vazby od uživatelů ostatních stakeholderů
  • Podílení se na strategii uvedení produktu na trh
  • Aktivní součást agilního vývojového teamu při plánování, vývoji, testování a nasazování
  • Vlastnictví produktového backlogu
  • Řešení závislosti v produktovém portfoliu
  • Zodpovědnost za produktový rozpočet a reporting
  • Komerční reference z agilního produktového vývoje
  • Přehled o moderních webových technologiích
  • Aktivní komunikace v angličtině
  • Certifikace agile product owner (CSPO) je výhodou
  • Minimálně 4 roky praxe v oboru

Pokud Tě nějaká z pozic zaujala, neváhej nás kontaktovat na prace@damejidlo.cz.
Budeme se těšit!

Tým DámeJídlo.cz

Souhlasím s tím, že damejidlo.cz s.r.o. bude spravovat, zpracovávat a uchovávat mé osobní údaje uvedené v životopise a připojených přílohách, které poskytnu pro účely výběrového řízení. Zároveň souhlasím s vložením do databáze uchazečů. To vše podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů. Informace poskytuji dobrovolně na základě vlastního rozhodnutí a souhlas uděluji na dobu neurčitou od odeslání životopisu. Zároveň vím, že ho můžu kdykoli písemně odvolat.